Sorsolás
Eredmények
Tabella
Góllövők
Csapatok
Szabályok
A fordulókban készült fényképek
 
 
 
 
EREDMÉNYEK

2. csoportkör egymás elleni eredményei:

ÉPSZIGKER
DAO
HYB
MSZ
CEX
TOP
OLD
<7-12. hely
BUILD DÓZ.
0:2
0:3
2:2
1:11
4:4
0:1
DANYI OPT
BUILD & JOB
0:3
6:5
3:0
8:3
2:7
3:2
HYAB
BOWLING C.
1:3
5:3
3:7
 
3:4
5:4
1:1
MŰSZOL
PLURAL FC
0:3
1:2
1:7
0:4
1:8
2:2
CASTRUM
GYULATEL T.
1:2
3:0
1:2
1:3
4:3
3:8
TOPORGÓ
1-6 hely>
ERO
DOZ
BUJ
BOW
PLU
GYT
OLDSMOB.

Alap csoportkör egymás elleni eredményei:

ÉPSZIGKER
GYT
HYB
MSZ
CEX
DOZ
BOW
<B csop.
OLDSMOBILE
1:4
1:5
2:3
1:7
0:3
1:5
GYULATEL
BUILD & JOB
4:1
4:1
2:2
3:2
3:3
5:4
HYAB
TOPORGÓ
2:7
2:8
0:9
 
1:3
4:3
5:3
MŰSZOL
PLURAL FC
1:4
1:1
4:1
6:2
2:2
4:1
CASTRUM
DANYI OPT.
2:2
4:2
3:4
3:1
4:5
5:2
BUILD D.
A csop.>
ERO
OLD
BUJ
TOP
PLU
DAO
BOWLING


I. forduló - január 13.
   
ÉPSZIGKER
OLDSMOBILE
4:1(2:0)
HYAB
BUILD DÓZER
3:3(2:1)
GYULATEL
BOWLING C.
5:1(1:1)
PLURAL FC
DANYI OPT.
5:4(2:1)
BUILD & JOB
TOPORGÓ
9:0(4:0)
MŰSZOL
CASTRUM-EX
3:1(3:1)
           
l
II. forduló - január 20.
l
PLURAL FC
OLDSMOBILE
1:1(1:1)
ÉPSZIGKER
BUILD & JOB
1:4(0:2)
DANYI OPT.
TOPORGÓ
3:1(2:1)
CASTRUM-EX
BUILD DÓZER
2:2(2:1)
MŰSZOL
BOWLING C.
3:5(2:1)
GYULATEL
HYAB
5:1(1:1)
           
l
III. forduló - január 27.
l
DANYI OPT.
ÉPSZIGKER
2:2(1:0)
TOPORGÓ
PLURAL FC
2:6(1:4)
CASTRUM-EX
BOWLING C.
1:4(0:1)
BUILD & JOB
OLDSMOBILE
4:1(2:1)
MŰSZOL
HYAB
2:2(1:0)
BUILD DÓZER
GYULATEL
0:3(0:2)
           
l
IV. forduló - február 03.
l
ÉPSZIGKER
PLURAL FC
4:1(2:0)
OLDSMOBILE
TOPORGÓ
8:2(5:0)
HYAB
CASTRUM-EX
2:3(1:1)
BOWLING C.
BUILD DÓZER
5:2(4:2)
BUILD & JOB
DANYI OPT.
4:3(1:1)
GYULATEL
MŰSZOL
3:2(2:1)
           
l
V. forduló - február 10.
l
TOPORGÓ
ÉPSZIGKER
2:7(0:4)
BUILD DÓZER
MŰSZOL
4:3(0:1)
DANYI OPT.
OLDSMOBILE
4:2(3:1)
PLURAL FC
BUILD & JOB
4:1(2:1)
BOWLING C.
HYAB
5:4(3:2)
CASTRUM-EX
GYULATEL
1:7(0:5)
           
l
VI. forduló - február 17.
l
MŰSZOL
OLDSMOBILE
1:1(1:1)
PLURAL FC
BUILD DÓZER
1:2(0:0)
DANYI OPT.
HYAB
3:0(0:0)
ÉPSZIGKER
BUILD & JOB
3:0(1:0)
CASTRUM-EX
TOPORGÓ
8:1(2:1)
GYULATEL
BOWLING C.
1:3(0:1)
           
l
VII. forduló - február 24.
l
DANYI OPT.
CASTRUM-EX
11:1(5:1)
GYULATEL
BUILD DÓZER
3:0(0:0)
TOPORGÓ
MŰSZOL
5:4(2:2)
PLURAL FC
BUILD & JOB
1:7(1:4)
OLDSMOBILE
HYAB
3:2(2:1)
BOWLING C.
ÉPSZIGKER
1:3(0:1)
           
l
VIII. forduló - március 03.
l
CASTRUM-EX
OLDSMOBILE
2:2(1:1)
BOWLING C.
PLURAL FC
4:0(1:0)
MŰSZOL
HYAB
3:0(0:0)
GYULATEL
ÉPSZIGKER
1:2(0:1)
BUILD & JOB
BUILD DÓZER
6:5(2:3)
DANYI OPT.
TOPORGÓ
4:4(2:2)
           
          2:3
 
IX. forduló - március 10.
l
HYAB
TOPORGÓ
7:2(5:1)
ÉPSZIGKER
BUILD DÓZER
2:0(1:0)
DANYI OPT.
OLDSMOBILE
1:0(0:0)
PLURAL FC
GYULATEL
3:4(1:2)
MŰSZOL
CASTRUM-EX
4:3(3:2)
BUILD & JOB
BOWLING C.
7:3(1:1)
           
  * aranygóllal  

*hetesekkel

**aranygóllal

X. forduló - március 17.
l
HYAB
CASTRUM-EX
3:8(0:4)
BUILD DÓZER
BOWLING C.
3:5(2:3)
DANYI OPT.
MŰSZOL
2:2(0:2)
BUILD & JOB
GYULATEL
2:1(2:1)
OLDSMOBILE
TOPORGÓ
3:8(1:4)
ÉPSZIGKER
PLURAL FC
3:0*
      *játék  nélkül  
l * aranygóllal          
SC
 
 
 
 
aaa