Sorsolás
Eredmények
Tabella
Góllövők
Csapatok
Szabályok
A fordulókban készült fényképek
 
 
 
 
SORSOLÁS

A csoport
rövid
név
B csoport
rövid
név
SÖRÁRIUM
SOR
MŰSZOL
MSZ
JuventusHungary
JUV
DANYI OPTIKA
DOP
OLDSMOBILE
OLD
EAGLE OTTAWA
EAO
CASTRUM-EX
CEX
BUILD AND JOB
BUJ
GYULATEL-TÖRPÖK
TRP
WELDING
WEL
4 CENT
CNT
ÉPSZIGKER ROMIX
EPS
PLURAL FC
PLU
BUILD DÓZER
DOZ
CSONTOS FC
CSO
SZOLNOK ODBE
ODE


I. forduló - január 7.
   
09:30
MŰSZOL
ODBE
13:30
EAGLE O.
ÉPSZIGKER
10:30
SÖRÁRIUM
CSONTOS
14:30
BUILD AND J.
WELDING
11:30
JuvHun
PLURAL
15:30
OLDSMOB.
4 CENT
12:30
CASTRUM-EX
GYTEL-TÖRP
16:30
DANYI OPT.
BUILD DÓZER
II. forduló - január 14.
 
09:30
OLDSMOB.
GYTEL-TÖRP
13:30
CASTRUM-EX
4 CENT
10:30
JuvHun
CSONTOS
14:30
SÖRÁRIUM
PLURAL
11:30
MŰSZOL
BUILD DÓZER
15:30
DANYI OPT.
ODBE
12:30
EAGLE O.
WELDING
16:30
BUILD AND J.
ÉPSZIGKER
   
III. forduló - január 21.
     
09:30
SÖRÁRIUM
JuvHun
13:30
ODBE
EAGLE O.
10:30
PLURAL
CASTRUM-EX
14:30
4 CENT
GYTEL-TÖRP
11:30
CSONTOS
OLDSMOB.
15:30
ÉPSZIGKER
WELDING
12:30
MŰSZOL
DANYI OPT.
16:30
BUILD DÓZER
BUILD AND J.
         
IV. forduló - január 28.
         
09:30
MŰSZOL
WELDING
13:30
4 CENT
JuvHun
10:30
CSONTOS
CASTRUM-EX
14:30
GYTEL-TÖRP
SÖRÁRIUM
11:30
BUILD DÓZER
EAGLE O.
15:30
ÉPSZIGKER
DANYI OPT.
12:30
PLURAL
OLDSMOB.
16:30
ODBE
BUILD AND J.
V. forduló - február 04.
09:30
JuvHun
CASTRUM-EX
13:30
GYTEL-TÖRP
PLURAL
10:30
MŰSZOL
EAGLE O.
14:30
DANYI OPT.
BUILD AND J.
11:30
SÖRÁRIUM
OLDSMOB.
15:30
4 CENT
CSONTOS
12:30
ÉPSZIGKER
ODBE
16:30
BUILD DÓZER
WELDING
VI. forduló - február 11.
09:30
SÖRÁRIUM
CASTRUM-EX
13:30
ODBE
WELDING
10:30
JuvHun
OLDSMOB.
14:30
CSONTOS
GYTEL-TÖRP
11:30
MŰSZOL
BUILD AND J.
15:30
PLURAL
4 CENT
12:30
BUILD DÓZER
ÉPSZIGKER
16:30
DANYI OPT.
EAGLE O.
VII. forduló - február 18.
 
09:30
CSONTOS
PLURAL
13:30
EAGLE O.
BUILD AND J.
10:30
OLDSMOB.
CASTRUM-EX
14:30
DANYI OPT.
WELDING
11:30
JuvHun
GYTEL-TÖRP
15:30
SÖRÁRIUM
4 CENT
12:30
MŰSZOL
ÉPSZIGKER
16:30
ODBE
BUILD DÓZER
VIII. forduló - február 25.
09:30
JuvHun
BUILD DÓZER
13:30
DANYI OPT.
CASTRUM-EX
10:30
EAGLE O.
OLDSMOB.
14:30
CSONTOS
BUILD AND J.
11:30
PLURAL
MŰSZOL
15:30
GYTEL-TÖRP
WELDING
12:30
ODBE
SÖRÁRIUM
16:30
ÉPSZIGKER
4 CENT
     
IX. forduló - március 04.
09:30
EAGLE O.
SÖRÁRIUM
13:30
CSONTOS
4 CENT
10:30
JuvHun
PLURAL
14:30
DANYI OPT.
WELDING
11:30
OLDSMOB.
ODBE
15:30
BUILD AND J.
ÉPSZIGKER
12:30
BUILD DÓZER
MŰSZOL
16:30
CASTRUM-EX
GYTEL-TÖRP
*
pirossal az előd öntők
X. forduló (helyosztók) - március 11.
09:30
SÖRÁRIUM
PLURAL
13:30
4 CENT
WELDING
10:30
EAGLE O.
JuvHun
14:30
BUILD AND J.
CASTRUM-EX
11:30
ODBE
BUILD DÓZER
15:30
ÉPSZIGKER
GYTEL-TÖRP
12:30
OLDSMOB.
MŰSZOL
16:30
CSONTOS
DANYI OPT.
narancsárga: bronzmeccs sárga: döntő
 
 
 
 
sd
 
SC